Озонування, дезінфекція та щоденне прибирання захистять офіси та приміщення від вірусів та небезпечних інфекцій

Боротися з вірусами та мікробами – не так легко, але за допомогою компанії "Ozon Service" це можливо! Дезінфікування озоном – надійно та безпечно! Це справжній прорив в області санітарно-епідеміологічного контролю. Як сильний окислювач, озон не тільки вбиває різного роду мікроби, а і є чудовим дезінфікуючим та знезаражувальним засобом, за допомогою якого можна очищувати повітря, поверхні, предмети, воду, стерилізувати інструменти.

В умовах карантину дуже важливо подбати про те, щоб приміщення, офіси і торгові зали, де є велике скупчення людей, дезінфікували належним чином. Звичайне вологе прибирання не допоможе позбутися всіх мікроорганізмів і тим паче – вірусів. Тут потрібна допомога професіоналів!

Згідно з даними National Ozone Association, тепер ми із впевненістю можемо сказати, що озон вбиває COVID-19. Така послуга - це ідеальний варіант дезінфекції в період епідемії.

Компанія "Ozon Service" пропонує вам скористатися послугою озонування, або ж можна провести комплексну дезінфекцію приміщень (стерилізація всіх поверхонь, інструментів тощо). Усі ці заходи проводять з використанням антисептичних засобів, які є сертифікованими. І через декілька годин ви зможете перебувати в абсолютно безпечному приміщенні.

Озонування набагато ефективніше, ніж, скажімо, дія кварцевих ламп, ультрафіолеті і хлоровмісних речовин. Він виробляється з навколишнього атмосферного повітря з допомогою спеціального обладнання. Його частинки обробляють все приміщення – підлогу, стелю, стіни, найдрібніші щілини.


Окрім озонування, компанія "Ozon Service" пропонує дезінфекцію приміщень з використанням новітньої технології – Холодний Туман. Таким чином обробку поверхонь проводитимуть за допомогою генератора і професійних дезінфікуючих засобів. Сама процедура є дуже безпечною та ефективною, оскільки завдяки хмарці, яка утворюється (повітря зі зваженими в ньому частинками дезінфектора), процес дезінфекції відбувається не лише на поверхнях, а й у важкодоступних місцях.

Пропонуючи дезінфекцію приміщення за допомогою озону, компанія "Ozon Service" гарантує 100% результат всього лише за одну обробку. Для вашої зручності, усі роботи здійснюють у вечірній час, або навіть уночі. І вже на ранок у вашому приміщенні буде свіже повітря та знезаражені поверхні. Ніяких побічних канцерогенних або хімічних наслідків.

Компанія працює з багатьма організаціями, надаючи їм доступний сервіс та професійну обробку.

Дезінфекція приміщень, складів, офісів, будь-яке житлового та нежитлового приміщення, закладів торгівлі, пошти, госпіталів, клінік, салонів автомобілів – працівники "Ozon Service" подбають про вашу безпеку та здоров'я.

Повітря очищене озоном зміцнює імунітет, зменшує алергічні прояви; покращує сон, стабілізує тиск; поліпшує самопочуття.

Отже, якщо Ви дбаєте про своє здоров’я, - звертайтесь у компанію «Озон Сервіс» для замовлення послуги озонування. У роботі наші фахівці використовують матеріали, які отримали сертифікацію якості від незалежних європейських лабораторій, усе обладнання знаходиться на постійному контролі і має сертифікати якості.

Співпрацюючи з професіоналами, ви отримуєте надійний підхід до вирішення проблеми. Результат нашої роботи вас приємно здивує!