Набір інструменту 150 од. TOPTUL GCAI150R

Найповніший по комплектації набір TOPTUL 150 предметів GCAI150R. Важко не знайти в ньому будь-якого інструменту, але і зайвого там теж немає. Купуючи даний універсальний набір, його власник може бути впевнений в своїх силах при ремонті будь-якого механізму або транспортного засобу.

Даний набір користується популярністю у майстрів на СТО і ремонтників на виробництві, хоча і прості власники автомобілів не проти придбати такий набір собі в гараж.

Повний комплект стандартних головок від 4 до 32 мм, довгі головки, головки зовнішній TORX, свічкові головки, дві тріскачки, комірчики, подовжувачі, кардани, гнучкий вал, набори всіляких біт TORX, HEX, PH, PZ - це далеко не повний список наявного інструменту.

Також набір Топтул 150 одиниць містить комбіновані ключі від 6 до 24 мм і розрізні ключі від 8 до 19 мм.

Особливість даного універсального набору інструментів полягає в тому, що він містить молоток на 500 г, короткі і довгі викрутки під хрест і шліц, комплект вибивачів і зубил, а також кліщі з фіксатором на 250мм.

Купивши даний повний набір універсального інструменту 150 од. фірми TOPTUL, покупець залишиться дуже задоволеним його якістю і забуде раз і назавжди про відсутність будь-якого інструменту, коли він терміново необхідний. Ми рекомендуємо його як один з найкращих наборів!

приєднувальний квадрат 1/4 ": 1/2"
кількість граней 6
система вимірювання метрична
кількість предметів 150
кейс пластиковий